Konstruktér

Pracovní náplň

Hledáte šanci uplatnit své znalosti a zkušenosti získané během studia a praxe?
Chcete se účastnit rozvoje nově vzniklého vývojového oddělení a získat tak možnost profesního růstu?

Hledáme šikovné KONSTRUKTÉRY, kteří umějí pracovat v CADu, mají technické povědomí a základní úroveň anglického jazyka! Nic víc!
na této pozici Vás čeká:

* konstrukce 3D modelů v programu Solid Edge
* převedení 3D modelů do 2D výkresové dokumentace
* návrhy zlepšování pro stávající produkty
* podpora týmu juniorních konstruktérů

Požadujeme

- technické vzdělání
- komunikativní znalost anglického jazyka
- výbornou zanlost technických výkresů
- pokročilou znalost modelování
- povědomí o výrobních procesech plastů a kovů

Nabízíme

- bonusový systém Cafeterie
- příspěvek na dopravu
- profesní vzdělávání
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované stravování - firemní kantýna - výběr až ze 7 jídel :)
- jazykové vzdělávání
- zvýhodněné volání
- možnost svozu do práce z okolí Plzně firemním autobusem
- každoroční vánoční večírek

Detaily nabídky Konstruktér

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vyšší odborné vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát