Inženýr v oddělení údržby

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s údržbou výrobních linek? Automatizace a uváděním linek do provozu Vám nejsou cizí? Chcete se kariérně posunout? Máme pro Vás skvělou příležitost.

Obsazujeme pozici INŽENÝRA V ODDĚLENÍ ÚDRŽBY

Budete mít na starosti správu softwaru pro automatizační techniku a IT, správu záloh pro PLC. Budete se podílet na diagnostice a analýze závad na výrobních zařízeních a navrhovat opatření. V neposlední řadě budete školit členy údržby.

Požadujeme

* minimálně SŠ vzdělání technického směru
*zkušenost s údržbou výrobních linek
* vyhláška 50
* angličtinu minimálně na úrovni B1
* zkušenost s programováním

Nabízíme

Společnost nabízí:

- týden dovolené navíc
- roční navýšení platu a další finanční bonusy
- příspěvek na dopravu
- profesní vzdělávání
- příspěvek na penzijní připojištění
- dotované stravování - firemná kantýna
- jazykové vzdělávání
- prostor k profesnímu růstu
- příjemné pracovní prostředí
- zvýhodněné volání