VEDOUCÍ VÝROBY - PLZEŇ

Pracovní náplň

Máme zde příležitost pro VEDOUCÍHO VÝROBY!

Chcete vést větší tým zaměstnanců ve výrobě? Spolupracovat s vedoucími napříč odděleními, vést meetingy, plánovat rozpočet výroby a její náklady?
Chcete se podílet na zlepšování procesů a jejich nastavování?

Pokud máte v malíku LEAN, 5S a další principy ozvěte se nám a zašlete životopis. Popovídáme si o podrobnostech.

Požadujeme

- zkušenosti na pozici vedoucího výroby
- zkušenosti s vedením většího počtu zaměstnanců (ideálně automotive)
- zaměření na LEAN management, zlepšování a optimalizaci výroby, 5S
- dobré organizační schopnosti, zodpovědnost

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- 13. plat
- dotované stravování
- flexipasy
- příspěvky na dopravu
- profesní vzdělávání
- příspěvky na životní/penzijní připojištění

Detaily nabídky VEDOUCÍ VÝROBY - PLZEŇ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát