SPECIALISTA CONTROLLINGU || PLZEŇ

Pracovní náplň

Otevřela se nám pozice SPECIALISTY CONTROLLINGU!

Máte na podobné pozici již zkušenosti a domluvíte se bez problémů anglicky? Zašlete svůj životopis a povíme Vám více.

Pozice SPECIALISTY CONTROLLINGU obsahuje:

- sledování předem stanovených položek a jejich kontrola
- přípravu podkladů pro účetnictví
- podporu oddělení ohledně daňových otázkách
- sestavování finálních výsledků projektů

Požadujeme

- ekonomické vzdělání
- zkušenosti na pozici specialisty controllingu/finančního controllera
- velmi dobrá znalost anglického jazyka
- znalost daňové problematiky a SAPu bude výhodou

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- čtvrtletní odměny
- pravidelné roční úpravy mezd
- dotované stravování
- Cafeterie
- jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
- firemní akce během roku