MANAŽER SKLADU

Pracovní náplň

Obsazujeme pozici MANAŽERA SKLADU do výrobní společnosti na Rokycansku.

Jeho úkolem bude organizovat práci v oddělení logistiky. Práce s lidmi bude jeho denní chléb - plánování směn, řešení docházek, rozdělování práce, řešení absencí, zaučování nových lidí, zodpovědnost za školení BOZP a PO. Nedílnou součástí jeho práce bude též spoluúčast na provádění auditů.
Čeká ho i kontrola a plánování skladových zásob a dohled nad dodržováním zásad ochrany životního prostředí.

Máte zkušenost z podobné pozice? Zašlete nám svoje CV a my Vám sdělíme podrobnější informace!

Požadujeme

* SŠ vzdělání