Specialista/-ka fakturace a plateb s francouzským jazykem

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v oboru financí či jako credit controller nebo ekonomické vzdělání?

Používáte aktivně francouzský jazyk a chcete se v něm dále rozvíjet?

Budete mít na starost:
- Vyhodnocování finanční situace zákazníků a rizikovosti pohledávek
- Prevenci rizik spojených s nesplacenými pohledávkami
- Komunikaci se zákazníkem
- Tvorbu analýz

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání - výhodou ekonomické či v oblasti financí
- Praxe v oblasti financí nebo správy pohledávek
- Pokročilá znalost francouzského jazyka na komunikativní úrovni
- Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni - schopnost se domluvit
- MS Office - důraz na Excel
- Analytické myšlení, pečlivost

Nabízíme

- 5 týdnu dovolené
- Placené přesčasy
- Roční bonus
- Placené jazykové kurzy a další vzdělávání
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Občerstvení na pracovišti
- Firemní akce