VÝVOJOVÝ INŽENÝR || ELEKTRO

Pracovní náplň

Zajímá Vás vývoj nových produktů se zaměřením na elektro části produktu?

Hledáme člověka, kterého baví obor elektro, který se do práce bude těšit a bude přinášet nové nápady.

Dostanete šanci komunikovat s dodavateli, aktivně spolupracovat s kolegy v zahraničí a jezdit na služební cesty kvůli specifikacím produktů.

Budete vyhledávat možnosti, jak vylepšovat existující produkty a navrhovat nová řešení.

No komu by se taková příležitost nelíbila? Pošlete životopis a pojďte pracovat do malé rodinné firmy kousek od Plzně.

Požadujeme

- elektrotechnické vzdělání
- aktivní přístup k práci a nadšení pro obor
- angličtinu na dobré úrovni pro domluvení se s kolegy v zahraničí
- analytické dovednosti

Nabízíme

- 5 dní dovolené navíc
- závodní stravování
- příspěvek na dojíždění
- dotované stravné
- příspěvek na jazykové vzdělávání
- společenské akce (vánoční večírky, sportovní akce)
- dárky k Vánocům, narozeninám, narození dítěte
- výkonnostní bonus
- občerstvení na pracovišti
- výhodné volání