Mzdová účetní, Stříbro

Pracovní náplň

Obsazujeme pozici Hlavní účetní do začínající výroby ve Stříbře. Non - automotive výroba, nový projekt, skvělý tým motivovaných kolegů. Máte zkušenost se zpracováním mezd ideálně ve výrobním podniku a domluvíte se anglicky? Přihlaste se :)

Na této pozici Vás čeká:

* příprava podkladů pro mzdy
* spolupráce s externí mzdovou agendou
* HR administrativa
* správa personální databáze

Níže si přečtete o skvělých pracovních podmínkách a benefitech, které firma nabízí.

Požadujeme

* min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
* komunikativní úroveň anglického jazyka
* zkušenost s databází Workday nebo Power Key bude velkou výhodou
* pokročilá úroveň MS Excel

Nabízíme

- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Roční bonus ve výši 10% zákl. platu za 12 měsíců
- Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy - 50% se vyplácí v květnových a 50% v listopadových mzdách - tzn. peníze jsou fyzicky vyplácené do 15. června a 15. prosinci
- Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
- Jednorázový bonus při odpracování 1 roku – 8000Kč
- Sezónní benefity – vitaminové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky apod.
- Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)
- Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)
- 5 týdnů dovolené
- Firemní akce

Detaily nabídky Mzdová účetní, Stříbro

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát