Teamleader skladu, Plzeň

Pracovní náplň

Do společnosti působící v oblasti automotive hledáme teamleadera skladu pro vedení menšího týmu pracovníků.

Hledáte-li práci v oblasti logistiky a skladování, máte zkušenost s vedením lidí, vlastníte oprávnění k řízení VZV a máte i praxi v obsluze VZV, pak hledáme právě Vás. V případě, že Vás naše pracovníka nabídka oslovila, ozvěte se nám.

Jako teamleader skladu budete:
- zajišťovat chod logistiky
- vést menší tým pracovníků do 10 osob
- pracovat v programu SAP (vyřizování a příprava dokladů k objednávkám, dodávkám zboží, podkladům pro reklamace, evidence materiálu ve skladu a další)
- provádět skladovou činnost (např. obsluha VZV a zavážení materiálu, příprava materiálu, inventarizace materiálu ...)

Požadujeme

Od kandidáta na pozici teamleader skladu očekáváme:
- předchozí zkušenost v oblasti logistiky (automotive výhodou)
- zkušenost s vedením menšího týmu pracovníků
- oprávnění k řízení VZV a praxi v obsluze VZV
- znalost programu SAP výhodou
- řp. sk. B nutností
- ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

- nástupní mzda 22 500 Kč/měs.
- po ZD možnost navýšení základní mzdy s ohledem na stupeň zapracování
- osobní ohodnocení až 2 500 Kč/měs.
- odměna za práci v programu SAP 1 000 Kč/měs. navíc
- odměna za vedení týmu 4 000 Kč/měs.
- bonus za senioritu již od 3. měsíce 500 Kč/měs., po roce 1 000 Kč/měs. navíc
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 90 Kč/den
- příspěvek na penzijní připojištění

Detaily nabídky Teamleader skladu, Plzeň

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát