SPECIALISTA KVALITY ( nejbližší okolí Plzně )

Pracovní náplň

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v příjemném, téměř rodinném prostředí.

SPECIALISTA KVALITY!

Pracovní náplň:

* zodpovědnost za určitou část kvality v rámci výroby
* komunikace se zákazníky
* odpovědnost za metodiku prováděných kontrol, nastavování interních auditů a vedení veškeré dokumentace

Požadujeme

* SŠ/VŠ technického směru
* praxe v oblasti kvality
* komunikativní znalost NJ či AJ podmínkou
* znalost standardních metod kvality: FMEA, KP, SPC, Poka Yoke, apod.
* vysoká orientace na výsledek

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti