SPECIALISTA VÝROBY - ELEKTRO

Pracovní náplň

Mezinárodní výrobní společnost, podnikající ve strojírenském, elektrotechnickém, ale i zdravotnickém a energetickém průmyslu hledá specialistu výroby.Výrobky této společnosti mimo jiné pomáhají zachraňovat životy a ochraňují životní prostředí.

Jaká bude Vaše náplň práce :

*Stanete se důležitou součástí týmu technického oddělení. Budete navrhovat zkušební moduly a přístroje do výroby.
* Budete analyzovat možné příčiny vad, řešit technické problémy ve výrobě navrhovat následná opatření, opravovat elektrické stroje, testery.

Požadujeme

* SŠ elektrotechnického směru (nebo relevantní praxe)
* komunikativní znalost němčiny či angličtiny
* máte-li dále zkušenost s kabelovou výrobou a už jste pracoval s kabelovými testery, zkušebními moduly nebo jste prováděl elektrické zkoušky kabelových svazků, pak je to pro Vás výhoda :-)

Nabízíme

* motivující práci ve stabilní prosperující společnosti
* příjemné pracovní prostředí
* roční bonus na dovolenou a Vánoce
* pravidelné roční zhodnocení platu
* 5 týdnů dovolené
* dotované závodní stravování
* práce s moderními technologiemi
* příspěvek na dopravu
* možnost absolvování odborných školení