SPECIALISTA VÝROBY s Nj/Aj

Pracovní náplň

Do příjemného prostředí výrobní společnosti hledáme SPECIALISTU VÝROBY.

Náplň práce:

* Stanete se důležitou součástí týmu technického oddělení. Budete analyzovat možné příčiny vad, navrhovat následná opatření, spravovat příslušnou dokumentaci a v neposlední řadě řešit technické problémy ve výrobě.
* Při své práci budete vystavovat a zpracovávat změny výrobní dokumentace, rozdělovat a evidovat výkresovou dokumentaci, optimalizovat výrobní procesy ve výrobě a komunikovat s mnoha odděleními napříč firmou i se zahraničními spolupracovníky v mateřské společnosti.

Požadujeme

* SŠ technického směru
* komunikativní znalost němčiny či angličtiny
* pokud máte zkušenost s kabelovou výrobou a už jste pracoval s krimpovacími zařízeními, je to pro Vás výhoda nikoliv podmínka :-)
* práce v MS Excelu a AutoCADu

Nabízíme

* motivující práci ve stabilní prosperující společnosti
* příjemné pracovní prostředí
* roční bonus na dovolenou a Vánoce
* pravidelné roční zhodnocení platu
* 5 týdnů dovolené
* dotované závodní stravování
* práce s moderními technologiemi
* příspěvek na dopravu
* možnost absolvování odborných školení