Technická administrativa

Pracovní náplň

Pracujete v technickém oddělení a máte zkušenosti z pozice dokumentaristy nebo z technické administrativy? Pokud máte alespoň písemnou znalost angličtiny a hledáte novou příležitost, rádi Vás s novou nabídkou seznámíme.

Na pozici dokumentaristy nám pomůžete:

- s technickou dokumentací, její úpravou a celkovým tvořením nové dokumentace na základě daných projektů
- s technickým řešením požadavků zákazníků
- tvorbou návodek a katalogů
- se správou dokumentace a udržováním aktualizace

Požadujeme

- vzdělání technického směru
- znalost výrobní dokumentace
- písemnou znalost anglického jazyka
- pokročilou znalost práce s PC, hlavně Excel

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- jazykové a odborné vzdělávání
- příspěvek na stravování v závodní kantýně
- příspěvek na další vzdělávání, popřípadě kulturu a sport

-Na oběd můžete zajít do naší firemní kantýny a rádi Vám na něj přispějeme
-Máte možnost navštěvovat firemní jazykové kurzy - AJ, FJ, RJ, NJ
-Rádi vám přispějeme na volnočasové aktivity - sport, kultura, vzdělávání
-Odpočinout si můžete během 5-ti týdnů dovolené
-K odpočinku můžete využít i firemní chaty na Šumavě