DISPEČER

  • Liberec

Pracovní místo ( DISPEČER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: - Řídí činnost cestmistrovství ve své pracovní době - Vyřizuje dotazy třetích osob volajících na dispečerskou linku v rámci zimní údržby - Odpovídá za sjízdnost silnic v zimním období v oblasti Liberecka - Vede předepsanou dokumentaci k průběhu dispečerské služby zimní údržby a skladového hospodářství střediska - Sleduje vývoj a předpovědi počasí - Zaznamenává údaje do elektronického deníku zimní údržby - Řídí nasazení posádek a mechanizmů v závislosti na vývoji počasí a stavu komunikací - Zajišťuje dispečerko-zpravodajskou službu formou hlášení v internetové aplikaci - Soustřeďuje informace o sjízdnosti na příslušném území a vyhodnocuje jejich význam pro výkon zimní údržby Požadujeme: - SOU/SŠ - Praxe na pozici dispečera výhodou - Dobrou znalost oblasti Liberecka a okolí - Výborné komunikační dovednosti podmínkou - Odolnost vůči stresu - Časová flexibilita - Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, předvídavost - Výborné organizační schopnosti - ŘP sk. B - Uživatelská znalost MS Office, internet Nabízíme: - Pracovní poměr od 1. 11. 2019 do 31. 3. 2020 - Práce o víkendu nebo ve svátek 12h směny (max. 68 h. v měsíci) - Zajímavé platové ohodnocení - Dohoda o provedení práce (brigáda) - Vhodné jako přivýdělek Hlásit se emailem nebo telefonicky.