MECHANIK/-ČKA MĚŘENÍ A REGULACE

Pracovní náplň

Jako mechanik/-čka měření a regulace budete:

- diagnostikovat závady a provádět výměny/opravy na instrumentačních zařízeních
- koordinovat a dohlížet na kvalitu údržby/oprav
- pečlivě dokumentovat činnosti údržby a podílet se na přípravě plánů údržby
- podílet se na řízení údržby během odstávky
- provádět diagnostiku instrumentačních prvků pomocí protokolu HART
- zajišťovat dostupnost dílů pro činnost údržby

Požadujeme

SOU nebo SŠ vzdělání (elektrotechnické)
Vyhláška 50/1978 Sb.
zkušenosti s údržbou prvků instrumentace ve výrobě (alespoň rok)
technická zručnost a schopnost samostatné práce

Nabízíme

- odměny a bonusy
- týden dovolené navíc
- příspěvek na dopravu, pojištění (životní, penzijní)
- sick day
- náborový příspěvek 30 000 Kč
- další zaměstnanecké benefity