TRAINEE PROGRAM - ABSOLVENTI/STUDENTI VŠ

Pracovní náplň

Pojď získat praxi a nastartovat svoji kariéru!

- trainee program "ušitý na míru" dle individuálních potřeb studenta/absolventa
- seznamování se s různými projekty/odděleními výroby
- aktivní participace na jednotlivých projektech a jeho částech
- průběžné hodnocení od zaměstnance i zaměstnavatele
- na konci trainee programu (cca 12 měsíců) se určí finální specializace (co Ti nejvíce bude vyhovovat)

Požadujeme

- VŠ technického směru - STUDENT/ABSOLVENT (technika, strojařina, VŠCHT apod.)
- aktivní komunikace v angličtině
- touha se rozvíjet a nastartovat svoji kariéru ve výrobním závodě

Nabízíme

- odměny a bonusy
- 5 týdnů dovolené, sick day
- příspěvek na dopravu, pojištění (životní, penzijní), rekreaci, přestěhování
- náborový příspěvek 30 000 Kč
- další zaměstnanecké benefity

Detaily nabídky TRAINEE PROGRAM - ABSOLVENTI/STUDENTI VŠ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát