TECHNOLOG (JUNIOR) / POZICE PRO ABSOLVENTY VŠ

Pracovní náplň

Na pozici technolog (mimo automotive) budete:

- zavádět nové postupy/procesy ve výrobě a udržovat stávající technologie
- podílet se na řešení problémů v oblasti technologie a zajišťovat produktivitu a kvalitu
- spolupracovat s oddělením kvality a údržby
- tvořit technologické postupy, optimaliizovat proces výroby a plánovat rozvoj linky

Požadujeme

absolvent VŠ (technické obory - elektro, strojní, chemický, výrobní/procesní inženýr a podobné)
schopnost dobré komunikace v AJ (B1 pro týdenní meetingy)
organizační a komunikativní schopnosti
schopnost najít a řešit problém

Nabízíme

- odměny a bonusy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu, pojištění (životní, penzijní), rekreaci, relokaci
- sick day
- náborový příspěvek 30 000 Kči
- další zaměstnanecké benefity

Detaily nabídky TECHNOLOG (JUNIOR) / POZICE PRO ABSOLVENTY VŠ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát