LOGISTIK | AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

Máte zkušenosti v oblasti logistiky v automotive prostředí alespoň 1 rok? Jestli ano a rozhlížíte se po nové příležitosti, pak pošlete svůj životopis

A co bude vaší náplní práce?

- Komunikace s dodavateli
- Příprava expedic k zákazníkům
- Sledování stavu zásob
- Tvorba výrobního plánu

Požadujeme

Požadujeme :

- SŠ vzdělání ekonomického/ technického směru
- Flexibilitu, samostatnost, rozhodnost a dobrá komunikace
- Komunikativní znalost NJ (AJ)
- Znalost MS Office - Excel
- Řidičský průkaz sk. B

- Praxi v automobilovém průmyslu na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

- Zaměstnanecké benefity (odměny, jazykové kurzy, 25 dní dovolené, unišeky, stravenkový paušál, příspěvek na dopravu)
- Moderní pracovní prostředí
- Zázemí stabilní a prosperující společnosti

Detaily nabídky LOGISTIK | AUTOMOTIVE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát