PROCESNÍ INŽENÝR I²S

Pracovní náplň

- Dohled nad vývojem a implementací výrobních procesů a systémů
- Inženýrská podpora a řízení výrobních procesů LEAN, OEE
- Vytvoření související dokumentace PFMEA, testovací plány, pracovní pokyny, seznamy zdrojů
- Účast na analýze chyb výrobních poruch
- Zlepšení výnosu a optimalizace výrobních cyklů
- Monitorování, kontrola a zlepšování stávajících procesů našich produktů již vyrobených v Ústí

Požadujeme

- VŠ technického oboru automatizace, strojírenství, elektrotechnika, nebo mikroelektronika
- Zkušenosti se zaváděním a podporou výrobních procesů v souladu s příslušnými směrnicemi kvality, zejména v automobilovém průmyslu
- Zkušenosti s procesním řízením mechatronických technologií
- Plynulá mluvená i psaná angličtina
- Řidičský průkaz
- Ochota cestovat

Nabízíme

* pružná pracovní doba (37,5 h/ týden)
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dopravu 1350 Kč
* stravenky v hodnotě 100 - 150Kč
* příspěvek na penzijní připojištění
* čtvrtletní bonusy
* příplatky za noční/ víkendy
* pracovní smlouva na dobu neurčitou
* výuka AJ v pracovní době

Detaily nabídky PROCESNÍ INŽENÝR I²S

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát