IT KONZULTANT JUNIOR

Pracovní náplň

- Uživatelská lokální i vzdálená podpora koncových zařízení
- Správa a konfigurace Windows/Linux serverů a koncových stanic
- Řešení různorodých požadavků u našich zákazníků
- Komunikace se zákazníky
- Implementace a dodržování IT politik a standardů
- Práce v tiketovacím systému

Požadujeme

- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- Správa koncových stanic Microsoft (Win7,10,11)
- Administrátorská znalost Windows serverů (Linux výhodou)
- Znalost síťových protokolů a základní konfigurace síťových prvků
- Správa produktů Microsoft 365 velikou výhodou
- Ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem
- Zodpovědnost, spolehlivost, proaktivnost
- Příjemné vystupování
- Znalost anglického jazyka na úrovni B1 a výše (potřeba domluvit se)
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Možnost práce na široké škále projektů
- Možnost profesního růstu
- Práce s novými technologiemi
- Fixní plat ve zkušební době a bonusový systém po zapracování
- Platové ohodnocení odpovídající délce praxe a pracovní činnosti
- Možnost vzdělávání, školení
- Služební notebook a mobilní telefon
- Úvazek na HPP
- Služební vůz i pro soukromé účely po zapracování
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Perspektiva dlouhodobého zaměstnání
- Jazykové kurzy
- Pružnou pracovní dobu
- Nástup možný ihned

Detaily nabídky IT KONZULTANT JUNIOR

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát