PROCESNÍ INŽENÝR - LEPENÍ, NATÍRÁNÍ, MONTÁŽ

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme procesního inženýra/inženýrku se zaměřením na lepení, natírání a montáže. Pokud hledáte změnu, pošlete mi své CV

Co bude náplní práce?

- Nastavování klíčových kontrol
- Komunikace s dodavateli na nastavení kritérií pro kontrolu dílů dodávaných do závodu
- Zajišťovíní správných procesních postupů pro montáž všech komponentů
- Tvoření pracovních návodek pro operátory
- Spolupráce s vývojovým střediskem
- Podílení se na prvotních výrobních kontrolách

Požadujeme

Požadavky :

- VŠ technického směru
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Praxe na obdobné pozici
- Zkušenosti ze svařování/montáží hliníkových a ocelových konstrukcí
- Znalost technické dokumentace
- Znalost technických norem
- Ochota účastnit se služebních cest v první části projektu

Nabízíme

- Možnost jazykových a odborných kurzů
- Zaměstnanecké výhody
- Osobní ohodnocení
- Variabilní složka mzdy
- Odměna za docházku na měsíční i pololetní bázi
- Vánoční bonus
- Flexibilní pracovní doba
- Příspěvek na dojíždění
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Cafeteria systém
- Stravenky
- Dotované stravování

Detaily nabídky PROCESNÍ INŽENÝR - LEPENÍ, NATÍRÁNÍ, MONTÁŽ

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát