ACCOUNT MANAGER - CHOMUTOV

Pracovní náplň

Celková zodpovědnost za zákaznické projekty/smlouvy
Koordinace aktivit s odděleními nákupu, technické podpory, výroby, logistiky a financí
Možnost si zlepšit angličtinu při komunikaci se zákazníky z různých zemí nebo s kolegy z Anglie
Práce s interními systémy a tvorba reportů
Zajištění nákupu materiálu pro plnění cílů
Poskytováníí servisu zákazníkům pomocí pravidelného jednání s nimi (revidování smluv, rozvoj prodejů)

Požadujeme

Aktivní znalost andlického jazyka slovem i písmem (min. úroveň B2)
Schopnost pracovat a komunikovat s kolegy napříč firmou
Schopnost efektivní komunikace se zákazníky
Zkušenost v oblasti customer service
Zkušenost s vedením projektů výhodou

Nabízíme

* velmi přátelská, rodinná atmosféra
* flexibilní pracovní doba bez pevné složky
* výroba, kde jsou přesčasy cizí slovo
* stravenky v hodnotě 100 Kč
* po 1 roce dovolená navíc
* občerstvení na pracovišti