INTERNÍ AUDITOR| MOŽNÝ HOME OFFICE| VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Pracovní náplň

Do výrobní společnosti hledáme posilu do týmu auditorů na pozici Interní auditor.

Náplň práce:
* Provádění každoročních plánovaných provozních auditů, auditů shody, auditů pro zvláštní účely
* Provádění nezávislého hodnocení vnitřních kontrol účetního výkaznictví (shoda s J-SOX)
* Posouzení kvality vnitřních kontrol auditovaných organizací
* Podávání zpráv a sdělování výsledků auditu manažerovi auditu a regionálnímu vedoucímu interního auditu v Evropě
* Prezentace výsledků auditu vedení auditovaných organizací, získání souhlasu se zjištěními auditu a poskytování poradenství ohledně nápravy identifikovaných problémů
* Příprava zprávy o auditu

Požadujeme

Na pozici Interní auditor požaduje:

* VŠ (nejlépe ekonomického směru)
* 3 až 5 let praxe v obdobné funkci v multikulturním prostředí, buď jako interní (nejlépe v průmyslovém sektoru) nebo externí auditor (v jedné z Big 4)
* Výborná angličtina (slovem i písmem) a alespoň základní znalost češtiny (slovem i písmem)
* Zkušenosti s auditem/prácí na dálku výhodou
* Zkušenosti s IT auditem výhodou
* Silný nezávislý charakter s integritou a vysokými etickými standardy
* Skvělé komunikační schopnosti
* Analytické myšlení a orientace na
* Proaktivní a týmový hráč
* Odolné vůči stresu

Ostatní požadavky výhodou:
* Doplňkový jazyk (francouzština, němčina, ruština nebo jakýkoli jiný evropský jazyk)
* CIA, CISA, CFE nebo jiný odborný certifikát
* Znalost softwaru pro správu auditu

Nabízíme

- 13. a 14. plat
- 1 týden dovolené navíc a 3 sickday
- služební telefon s nabídkou paušálu za 100,-Kč vč. DPH i pro soukromá volání a data
- příspěvek na závodní stravování
- systém zaměstnanecké Cafeterie s ročním přídělem 5600,-Kč
- příspěvek na penzijní a kapitálové pojištění
-příspěvek na dětskou rekreaci/3000,-Kč 1 dítě
-odměny za pracovní a životní výročí
- nadstandardní lékařská péče, včetně lázeňských ozdravných pobytů
- systém zaměstnaneckých benefitů