Manažer/-ka nákupu

Pracovní náplň

Do firmy se sídlem v Ústí nad Labem, hledáme manažera nákupu se zkušenostmi s řízením strategického nákupu.

Náplň práce:
- Strategické řízení nákupu, materiálové zabezpečení
- Optimalizace nákupních procesů
- Analýza potřeb materiálů pro výrobu v dlouhodobém horizontu
- Řízení hodnoty a struktury zásob
- Trvalé hledání možností úspor a optimalizací nákupu a velikosti zásob v rámci spolupráce s dodavateli, nastavení SAP, apod.
- Rozvoj vztahů, uzavírání smluv a vyjednávání obchodních podmínek
- Metodické řízení nákupu (hodnocení, audity, rámcové smlouvy, …)
- Zodpovědnost za výběr dodavatelů na základě daných cílů
- Řešení dodavatelských reklamací
- Vytváření a prezentace reportů pro vedení společnosti
- Aktivní spolupráce s ostatními úseky společnosti
- Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků

Požadujeme

Očekáváme:
- SŠ/VŠ ideálně technického směru
- Zkušenosti v oblasti nákupu min. 3 roky
- Znalost anglického jazyka slovem i písmem
- Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- Analytické a strategické myšlení, ochota přebírat odpovědnost
- Schopnost práce v týmu, odolnost vůči stresu
- Proaktivní vedení a rozvoj úseku
- Schopnost vést tým a motivovat ho k dosahování cíle
- Znalost SAP - modul MM výhodou
- Pokročilá znalost MS Office
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Zajímavou a odpovědnou práci u české společnosti
- Profesionální a přátelský kolektiv
- Práci na plný úvazek
- Finanční ohodnocení dle zkušeností s bonusovou složkou
- 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days
- Telefon
- Notebook
- Flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- možnost dalšího vzdělávání (anglický jazyk, školení)