Specialista BOZP, PO a ŽP| Klášterec n.O.

Pracovní náplň

Máte nějaké zkušenosti v obalsti BOZP, ale víte, že se máte ještě co učit? Máme příležitost pro méně zkušené kandidáty v oblasti bezpečnosti práce ve výrobní společnosti.

Co vás čeká:

Péče o zavedený systém EHS pro závod s více než 500 zaměstnanci
- Vedení dokumentace BOZP, PO a EMS, provádění vstupních a periodických školení BOZP, PO a EMS
- Identifikace nebezpečí, hodnocení rizik, kategorizaci prací, navrhování opatření k odstranění/minimalizaci rizik
- Provádění interních auditů a preventivních požárních prohlídek
- Vyšetřování příčin a okolností vzniku pracovních úrazů, zpracování záznamů o úrazech a podkladů pro odškodnění pracovních úrazů a nemocí z povolání
- Zpracování statistických údajů o pracovních úrazech, skoronehodách a mimořádných událostech
- Vedení evidencí v oblasti BOZP, PO a EMS
- Komunikace s externími zainteresovanými stranami
- Provádění kontrol zaměřených na dodržování nastavených standardů a prevenci
- Denní operativa (řešení aktuálních otázek v oblasti BOZP, PO a EMS)

Požadujeme

Požadavky na SPECIALISTU BOZO, PO A ŽP:

- VŠ / SŠ vzdělání - technický směr vítaný
- Znalost systému managementu BOZP podle ČSN ES ISO 45001 a dále znalost EMS podle ČSN EN ISO 14001 a Znalost legislativy v oblasti BOZP, PO, EMS
- Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
- Znalost práce na PC - MS Office, Outlook
- Schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu

Nabízíme

* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní pojištění
* příspěvek na relokaci / pomoc s hledáním bydlením v regionu !
* věrnostní bonusy
* další vzdělávání
* možné školení v zahraničí
* bezplatné kurzy AJ

Detaily nabídky Specialista BOZP, PO a ŽP| Klášterec n.O.

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát