SUPERVIZOR KVALITY

Pracovní náplň

Co vás čeká:
- Komunikace se zákazníky – řešení specifických požadavků, řízení zákaznických reklamací, zpracování a předkládání PPAPů ke schválení, účast při zákaznických auditech
- Komunikace s dodavateli – schvalování PPAPů, řízení reklamací, provádění auditů, rozvoj dodavatelů
- Audity - příprava, spolupráce při externí certifikaci a zákaznických auditech, provádění interních auditů
- Dosahování kvalitativních cílů, provádění interních školení, stanovování a validace nápravných a preventivních opatření, využívání nástrojů kvality v praxi
- Zavádění nových projektů/výrobků z hlediska kvality
- Analýzy dat, reporting, zlepšování procesů
- Tvorba, implementace, rozvoj a udržování integrovaného systému (Q, H&S, EMS, EnMS), vč. podpory ostatních oddělení
- Denní operativa (řešení aktuálních otázek v oblasti kvality) a vedení týmu QA Engineerů

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- VŠ nebo SŠ technického směru + praxe na obdobné pozici (zkušenost v automobilovém průmyslu výhodou)
- Znalost norem ISO 9001, IATF 16949
- Znalost statistických metod (SPC, MSA), nástrojů kvality (Pareto, FMEA, 8D report, Ishikawa diagramy, 5Why), PPAP, APQP
- Pokročilá znalost AJ slovem i písmem (každodenní komunikace)
- Znalost práce na PC - MS Office
- Znalosti z oblasti výroby plastů výhodou
- Schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu

Nabízíme

* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní pojištění
* příspěvek na relokaci / pomoc s hledáním bydlením v regionu !
* věrnostní bonusy
* další vzdělávání
* možné školení v zahraničí
* bezplatné kurzy AJ

Detaily nabídky SUPERVIZOR KVALITY

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát