TECHNIK AUTOMATIZACE | SW| HW | Elektro

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem komponentů pro automotiv průmysl, hledáme vhodného kandidáta/ku s elektro vzděláním na pozici TECHNIK AUTOMATIZACE.

Náplň práce:
* opravy poruch, úpravy a zálohy projektů dle požadavků výroby
* drobné opravy HW, správa HW a SW automatizační techniky
* údržba, opravy strojů a preventivní kontroly
* diagnostika a odstraňování závad

Požadujeme

ZNALOSTI A DOVEDNOSTI ÚSPEŠNÉHO KANDIDÁTA:
* Min. SOU technického směru
* Vyhláška 50/Sb.78 min. § 6
* Znalost norem a čtení výkresové dokumentace
* Zkušenosti s pneumatickými a hydraulickými systémy
* Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
* Požadavek na znalosti práce s HW a SW viz popis
* Práce v nepřetržitém provozu
* Praxe ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní pojištění
* příspěvek na relokaci / pomoc s hledáním bydlením v regionu !
* věrnostní bonusy
* další vzdělávání
* možné školení v zahraničí
* bezplatné kurzy AJ

Detaily nabídky TECHNIK AUTOMATIZACE | SW| HW | Elektro

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát