HR ASISTENT/-KA| ABSOLVENT| CHOMUTOV

Pracovní náplň

Administrativní pozice v HR? Chcete se podívat blíž, co pracovní pozice v personalistice znamená? Hledáme komunikativního člověka, který je organizovaný, svědomitý. Absolventi jsou vítáni!

Co Vás bude v zaměstnání čekat?
- administrativní podpora personálního oddělení
- správa dat HR systémech
- podpora mzdové účetní při kontrole vyloučených dob pro OSSZ + další mzdové kontroly
- administrace procesu cestovních výdajů
- podpora adaptačního procesu pro nové zaměstnance
- udržování evidence povinných školení a lékařských prohlídek v HR systému
- podpora zaměstnanců: pracovní oblečení, skříňky
- administrativní podpora při náborech

Požadujeme

Koho na pozici hledáme a co byste měli splňovat?

- SŠ/VŠ – možno i absolvent
- Zkušenost v HR či administrativě alespoň 1 rok
- Pasivní znalost AJ
- Práce s PC zejména Word, Excel, Powerpoint
- Organizační schopnosti
- Komunikační dovednosti
- Smlouva na dobu určitou 3 roky

Nabízíme

- Roční odměna
- 55 % příspěvek na stravné (teplá jídla na pracovišti)
- Kafeterie - 6.000 bodů/rok (kultura, vzdělávání, sport, dovolená, zdraví)
- Příspěvek na životní pojištění – 300 Kč/měsíc
- Osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dní)
- Peněžitá odměna při odchodu do důchodu a při dovršení životního jubilea 50-ti let, ostatní jubilea – body cafeterie

Detaily nabídky HR ASISTENT/-KA| ABSOLVENT| CHOMUTOV

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát