LEADER EXPEDICE| MIMO AUTOMOTIVE | 35-40K

Pracovní náplň

Leader v oddělení EXPEDICE, který se domluví po telefonu s kolegy anglicky, bude koordinovat pracovní tým. Takový profil kandidáta hledáme, nejste Vy ten správný kandidát/-ka?

Co bude Vaší náplní práce?

- koordinace všech činností expedice za účelem splnění cílů kvantity a kvality výroby
- zodpovědnost za dodržování bezpečnostních norem
- zabezpečení nepřetržitého balení a koordinace s příslušnými logistickými a výrobními odděleními.
- Vedení a koordinace vedoucích směn
- Rozvoj zaměstnanců v oddělení
- Podpora implementace automatizace a zavádění nových procesů
- Soulad procesu balení s jinými procesy
- Podpora činností v oblasti digitalizace

Požadujeme

Vedoucí expedice musí splňovat požadavky:

- SŠ vzdělání, případně SOU s praxí ideálně v logistice
- Zkušenost s vedením lidí cca 3 roky
- Angličtina na úrovni telefonování do zahraničí
- Pokročilá znalost MS Excel - znalost využití funkcí a kontingenčních tabulek
- Znalosti pojmů 4M, 5S, PDCA, 5WHY, Kaizen, FIFO, LIFO, FMEA

Nabízíme

- Roční odměna
- 55 % příspěvek na stravné (teplá jídla na pracovišti)
- Kafeterie - 6.000 bodů/rok (kultura, vzdělávání, sport, dovolená, zdraví)
- Příspěvek na životní pojištění – 300 Kč/měsíc
- Osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dní)
- Peněžitá odměna při odchodu do důchodu a při dovršení životního jubilea 50-ti let, ostatní jubilea – body cafeterie

Detaily nabídky LEADER EXPEDICE| MIMO AUTOMOTIVE | 35-40K

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát