INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY| AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

Péče o zákazníky, řešení požadavků a častá komunikace telefonickou, emailovou a občas osobní cestou, to je to co Vás čeká na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Co Vás bude na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY čekat?

- Zpracování a kontrola zákaznických odvolávek sériové a před-sériové výroby
- Zpracování prototypových a jednorázových objednávek
- Denní emailová a telefonická komunikace se zákazníky
- Denní komunikace s týmem plánování výroby.
- Obsluha zákaznických webových portálů
- Řešení reklamací, 8D report
- Zajišťování expresních dodávek ve spolupráci s koordinátorem transportu a oddělením expedice a skladu

Požadujeme

Co k pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY potřebuje za znalosti a zkušenosti?

- SŠ/VŠ vzdělání
- Výhodou Vám budou zkušenosti na obdobné pracovní pozici
- Pokročilá znalost anglického a německého jazyka podmínkou
- Mít velmi dobré komunikační dovednosti
- Pokročilá znalost Excelu (kontingenční tabulky pro Vás nebudou cizí)
- Logické myšlení
- Znalost práce v systému SAP Vám bude výhodou

Nabízíme

- 13. plat,
- Plně dotované stravné,
- 25 dní dovolené,
- Firemní akce,
- Kafeterie,
- Možnost napracovat si hodiny (na některých pozicích)
- Pružná pracovní doba (na některých pozicích)
- Příspěvek na dopravu (na některých pozicích)
- Životní pojištění/Penzijní připojištění (na některých pozicích)
- Odborné a jazykové kurzy
- Ovocné středy

Detaily nabídky INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY| AUTOMOTIVE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát