ELEKTROTECHNIK| TRIANGLE

Pracovní náplň

Oddělení údržby hledá svého ELEKTROTECHNIKA. Pokud máte platnou elektro vyhlášku 50§6,7 a s údržbou ve výrobním závodě máte zkušenosti, tak nám neváhejte zaslat svůj životopis!

ELEKTROTECHNIK bude vykonávat během pracovní doby tyto aktivity:
- bude zajišťovat elektro technickou podporu ve výrobě
- bude provádět technické změny na elektro zařízení
- bude provádět elektro údržbu a opravy technologického vybavení

Požadujeme

Pozice TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO vyžaduje tyto znalosti:

- dokončené vzdělání SOU/ SŠ elektro technického směru,
- mít zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti,
- mít platnou vyhlášku 50§6
- znalost a orientace v elektro dokumentaci a elektro schématech,
- znalost elektro hydrauliky výhodou,
- znalost ABB robotů výhodou (seřizování, údržba, programování),
- OCHOTU PRACOVAT V NEPŘETRŽITÉM PROVOZE!

Nabízíme

- 13. plat,
- Plně dotované stravné,
- 25 dní dovolené,
- Firemní akce,
- Kafeterie,
- Možnost napracovat si hodiny (na některých pozicích)
- Pružná pracovní doba (na některých pozicích)
- Příspěvek na dopravu (na některých pozicích)
- Životní pojištění/Penzijní připojištění (na některých pozicích)
- Odborné a jazykové kurzy
- Ovocné středy

Detaily nabídky ELEKTROTECHNIK| TRIANGLE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát