MECHANIK| ÚDRŽBÁŘ| 35 tis. Kč/měs.

Pracovní náplň

Pozice ÚDRŽBÁŘ strojního zařízení na Mostecku čeká na vás! Strojní údržba, opravy a manuální práce, to je jen zlomek toho, na co se můžete těšit.

Údržbář|Mechanik bude:
- denně kontrolovat stav výrobního zařízení
- spolupracovat s výrobním technologem na udržování strojů
- navrhovat postupy údržby a oprav výrobního zařízení
- provádění preventivní údržby a opravy zařízení
- provádět čištění strojů, mixovacích a dalších
- spolupracovat a podporovat ostatní členy týmu údržby
- výroba a montáž požadovaných přípravku a dalších zařízení souvisejících s výrobou

Požadujeme

Požadavky na pozici ÚDRŽBÁŘE| MECHANIKA:
- SOU, ÚSO nebo SŠ vzdělání s technickým zaměřením
- alespoň 2 roky praxe ve výrobním podniku (zkušenosti na obdobné pozic v automotive - výhodou)
- zkušenost s prací na strojích jako soustruh, fréza, atd.
- proaktivní přístup, smysl pro přesnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita
- schopnost týmové spolupráce i samostatné práce
- chuť pracovat, vzdělávat se a zdokonalovat se ve svém zaměstnání

Co pro Vás bude výhoda:
- základní znalost anglického jazyka
- průkaz řidiče elektrických VZV
- svářečský průkaz

Nabízíme

- stravenky
- volnočasové poukázky
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- vitamíny

Detaily nabídky MECHANIK| ÚDRŽBÁŘ| 35 tis. Kč/měs.

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát