Quality engineer

Pracovní náplň

Do stabilní společnosti hledáme kandidáta na pracovní pozici Quality enginner se zkušenostmi v oboru a anglickým jazykem na pokročilé úrovni
* řešení kvality v rámci sériové výroby (automotive)
* schvalování prvních vzorků, uvolňování výroby
* rozbor a analýzy příčin problémů ve výrobním procesu
* návrh zlepšovacích opatření, jejich implementace a sledování
práce s nástroji kvality (PPAP, 8D, FMEA…)
* řešení reklamací, komunikace se zákazníky
* spolupráce s výrobou a dalšími odděleními společnosti

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* praxe v oblasti řízení kvality v automotive
* znalost norem ISO 9001 a IATF 16949
* zkušenosti s používáním nástrojů jakosti FMEA, PPAP, 8D…
* schopnost samostatného řešení problémů
* aktivní znalost ANGLIČTINY (pro komunikaci se zákazníky)
* uživatelská znalost MS OFFICE

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* bonusy/premie
* příspěvek na penzijní/životní pojištění
* sick days
* Cafeterie
* stravenky
* notebook a služební telefon

Detaily nabídky Quality engineer

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát