Projektový inženýr / Technolog

Pracovní náplň

- Kandidát bude pracovat v technickém oddělení.
- Implementace nových procesů a technologie.
- Příprava a vedení projektů vývoje a implementace nového nářadí (forem) a výrobních zařízení do sériové výroby.
- Technická příprava podkladů pro nabídky nových produktů v rámci oblasti nářadí a zařízení (cenové kalkulace).
- Plánování, realizace zkoušek nářadí resp. výrobních zařízení a jejich vyhodnocení.
- Řešení denních problémů forem a zařízení, návrhy na opravu a zlepšení.
- Odpovědnost za vedení dokumentace nářadí v systému SAP (opravy, objednávání náhradních dílů, vyhodnocení apod.)
- Zodpovědnost za vedení a sledování indikátorů interní nástrojárny.

Požadujeme

- Praxe ve výrobní společnosti podmínkou
- Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou.
- Technické myšlení a prostorová představivost.
- Znalost vstřikování plastů a konstrukce vstřikovacích nástrojů výhodou.
- Požadavek na znalosti strojní výkresové dokumentace, znalosti v oblasti obráběcích metod.
- Znalost komunikativní AJ nutností.
- Pečlivost a zodpovědnost, analytické myšlení, schopnost rozhodování a samostatnost.
- Týmový hráč, otevřený komunikaci s ostatními
- Ochoda učit se novým věcem a profesně růst.
- Uživatelská znalost programu CATIA/AutoCAD na úrovni umožňující čtení a analýzu výkresů.
- Standarní znalost práce s PC (MS Office)
- Znalost informačního systému SAP výhodou.

Nabízíme

Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení, zaměstnanecké výhody a možnost kariérního růstu.

Detaily nabídky Projektový inženýr / Technolog

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát