INŽENÝR KVALITY| Žatec| Interní kvalita

Pracovní náplň

Hledáte pracovní pozici v interní kvalitě? Podílet na vstupní a výstupní kontrole, pracovat s měřidly a výrobním oddělením je Vaše vysněné zaměstnání?

Co Vás bude na pozici v kvalitě čekat?

- Provádění a zodpovědnost za vstupní a výstupní kontrolu, kontrolu výrobního procesu
- Provádění požadovaných testů v laboratoři
- Vzorkování dílů
- Obsluha měřících přístrojů
- Administrativa spojená s výkonem funkce (reporting, výsledky testování)

Požadujeme

Co je potřeba za znalosti a zkušenosti na pozici v kvalitě

- SŠ s technickým zaměřením
- Zkušenost v oblasti zajištění kvality ve výrobním prostředí
- Zkušenost s kontrolou materiálu a laboratorní kontrolou
- Schopnost čtení technické dokumentace
- Zkušenosti s měřením (mikrometr, posuvka, výškoměr, 2D, 3D atd.)
- Znalost práce s PC na uživatelské úrovni
- Znalost anglického jazyka výhodou
- Pečlivost, spolehlivost
- Týmový hráč
- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

- Možnost osobního rozvoje v mezinárodním prostředí
- Jedinečnou příležitost podílet se na zahájení a rozvoji nového projektu v ČR
- Široký systém zaměstnaneckých benefitů

- Competitive salary
-Possibility for the professional growth within an international environment
- Relocation/Accommodation or Transportation support
- A chance to take part in start up of new production facility
- Financial support for trasportation
- Initial training abroad

Detaily nabídky INŽENÝR KVALITY| Žatec| Interní kvalita

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát