Obchodně technický zástupce

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, který se zabývá prodejem technického produktu, hledám vhodného uchazeče na pozici obchodního zástupce.

Náplň práce:¨

- Vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu
- Péče o stávající zákazníky a technické poradenství
- Příprava smluv a jiná administrativa
- Sjednávání schůzek a obchodních příležitostí

Požadujeme

Jaké máme požadavky:

- minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici
- SŠ/VŠ
- Čtení technické dokumentace, obecná znalost technického produktu
- Schopnost vést obchodní jednání, umění rozpoznat příležitosti a potenciál
- Analytické a systematické myšlení
- Ochota cestovat a být aktivním řidičem sk. B

Nabízíme

bonusy + prémie
příspěvek na penzijní připojištění
zaměstnanecká půjčka bezúročná
služební auto se smlouvou i pro soukromé užití, počítač
služební telefon + pro dva členy rodiny zvýhodněný tarif
příspěvek na stravování 130 Kč (zaměstnanec si nic nedoplácí)
flexibilní pracovní doba
200 hodin dovolené
3 dny zdravotního volna
sleva na výrobky

Detaily nabídky Obchodně technický zástupce

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vyšší odborné vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát