PROCESNÍ INŽENÝR/-KA| TRIANGLE

Pracovní náplň

Do průmyslové zóny Triangle hledáme do strojírenské společnosti PROCESNÍHO INŽENÝRA/-KU.

Co bude Vaší náplní práce:
- Vytváření a popis výrobních procesů
- Zlepšování procesů ve výrobě a optimalizace pracovišť
- Řešení procesních změn
- Procesní a technická podpora výroby

Požadujeme

Koho na pozici PROCESNÍ INŽENÝR/-KA hledáme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- Zkušenosti na obdobné pracovní pozici v automotive oblasti
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni min. B1
- Aktivní přístup a zájem se učit

Nabízíme

* Odborné a jazykové kurzy,
* Dotované stravné,
* 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
* Firemní akce,
* Caffeterie,
* Možnost napracovat si hodiny,
* Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
* Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
* Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)

Detaily nabídky PROCESNÍ INŽENÝR/-KA| TRIANGLE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát