NÁSTROJAŘ| AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

Do strojírenské společnosti hledáme pracovníka na pozici NÁSTROJAŘ. Ruční nářadí, frézky a šroubovák k pozici nástrojaře neodmyslitelně patří. Pokud jste bez nich jak bez rukou a hledáte nové zaměstnání, tak nás neváhejte kontaktovat.

Co Vás čeká na pozici NÁSTROJAŘ:
- Údržba a opravy nástrojů a forem pro lisování kovu za studena a za tepla
- Příprava strojů pro začátek výroby
- Technická podpora výroby

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- Dokončené odborné vzdělání nástrojář, zámečník nebo obráběč kovů
- Alespoň 2 roky pracovní zkušenost ve strojírenství
- Zkušenost s prací s ručními nástroji při opracovávání kovu (fréza, bruska, vrtačka atd.)
- Zkušenost s údržbou a opravou forem, nejlépe pro lisování a tváření kovu výhodou
- Schopnost týmové práce, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

* Odborné a jazykové kurzy,
* Dotované stravné,
* 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
* Firemní akce,
* Caffeterie,
* Možnost napracovat si hodiny,
* Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
* Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
* Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)

Detaily nabídky NÁSTROJAŘ| AUTOMOTIVE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát