MANAŽER VÝROBY| ŽATEC

Pracovní náplň

Hledáme do strojírenské společnosti v Triangle průmyslové zóně kandidáta/-ku na pozici MANAŽER VÝROBY.

Co Vás bude na pracovní pozici čekat za úkoly:
- Plánování a řízení výroby v určené kvalitě a zlepšování její efektivnosti a účinnosti
- Odpovědnost za plnění výrobního plánu
- Motivace a vedení pracovníků v daném oddělení (Vedoucích výroby, TL, Seřizovačů, Svářečů a Operátorů výroby)
- Určování personálních a strojních kapacit společně s řízením výroby
- Vedení výrobní dokumentace, analýza výrobních dat a reporting

Požadujeme

Co požadujeme za zkušenosti a znalosti na pozici MANAŽER VÝROBY?

- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenosti na pozici MANAŽER VÝROBY z automotive
- Anglický jazyk na pokročilé úrovni - B2
- Schopnost vést a motivovat podřízené
- Schopnost efektivně řešit problémy a dotahovat řešení do úspěšného konce
- Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
- Znalost SAP výhodou
- Být aktivním řidičem sk. B

Nabízíme

* Odborné a jazykové kurzy,
* Dotované stravné,
* 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
* Firemní akce,
* Caffeterie,
* Možnost napracovat si hodiny,
* Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
* Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
* Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)

Detaily nabídky MANAŽER VÝROBY| ŽATEC

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát