MISTR VÝROBY| Most

Pracovní náplň

Hledáte pracovní uplatnění jako MISTR VÝROBY? Zaměstnání ve směnném provoze pro Vás není překážkou? Tak, to čtete správný inzerát.

Pozice MISTR VÝROBY obnáší:
- vedení výrobního týmu - operátoři a seřizovači
- zadávání práce podřízeným pracovníkům
- zodpovědnost za plnění výrobních cílů
- dohled nad kvalitou, bezpečností práce

Požadujeme

Požadavky na MISTRA VÝROBY:

- SOU, ÚSO nebo SŠ vzdělání v oboru
- Min. 2 roky zkušeností z výroby a s vedením lidí ve výrobě
- 5 let praxe ve výrobním podniku
- Proaktivní přístup, smysl pro přesnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita
- Schopnost týmové spolupráce i samostatné práce
- Ochota učit se nové věci
- Odolnost vůči stresu
- Výhodou Vám bude znalost anglického jazyka
- Ochota práce ve 2 směnném, posléze ve 3 směnném provoze

Nabízíme

- stravenky
- volnočasové poukázky
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- vitamíny

Detaily nabídky MISTR VÝROBY| Most

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát