INŽENÝR KVALITY| ZÁKAZNÍK| LOVOSICE

Pracovní náplň

Do výrobního závodu v Lovosicích hledáme do oddělní kvality posilu. Inženýr zákaznické kvality, který plynule hovoří anglicky je volný!

Inženýr zákaznické kvality bude:

- komunikovat se zákazníky
- řešit zákaznické reklamace
- monitorovat defekty a vyhodnocovat je
- vytvářet a revidovat inspekční standardy produktů v sériové výrobě
- řešit a dohlížet na implementaci změnových řízení
- připravovat a vést procesní audity interních linek
- koordinovat systém kontrol

Požadujeme

Požadavky na INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY:

- VŠ nebo SŠ vzdělání
- 2 roky praxe v oblasti automobilového průmyslu
- práce s PC, komunikativní a organizační schopnosti,
- znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D,
- výhodou bude znalost APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6,
- komunikativní angličtina, min. úroveň B1
- schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci,
- řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

- dovolená navíc
- dotované stravování
- příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
- závodní lékařská péče a příspěvek na rehabilitaci
- systém benefitů a odměn
- relokační balíček v případě nutnosti stěhování

Detaily nabídky INŽENÝR KVALITY| ZÁKAZNÍK| LOVOSICE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát