VEDOUCÍ VÝROBNÍHO SEGMENTU| AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

Vedoucí celého výrobního segmentu v průmyslové zóně Krupky na Vás čeká!

Obsazujeme pracovní pozici VEDOUCÍ VÝROBNÍHO SEGMENTU, na které Vás budou čekat tyto úkoly:

- Nastavení a efektivní řízení segmentu (výrobního a podpůrného týmu) v rámci organizace
- Odpovědnost za útvary výroby, logistiky, kvality, technologie a projektového managementu
- Stanovování a hodnocení ekonomických, výrobních a kvalitativních ukazatelů
- Vyhodnocování efektivity procesů a neustálé zlepšování
- Plánování provozních nákladů a lidských zdrojů na daném segmentu
- Plánování a řízení investic
- Řízení a řešení provozních a operativních problémů
- Reprezentace organizace na jednáních se zákazníky a dalšími partnery

Požadujeme

Požadavky, které byste měli splňovat:

- VŠ ekonomického nebo technického směru
- Praxe na manažerské pozici (vedoucí výroby, provozní ředitel, operations manager) po dobu nejméně 3 let
- Praxe v automotive
- Plynulý německý jazyk, angličtina by byla výhodou
- Organizační a analytické schopnosti
- Komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

- 13. plat
- jazykové a odborné kurzy
- týden dovolené navíc
- stravenky

Detaily nabídky VEDOUCÍ VÝROBNÍHO SEGMENTU| AUTOMOTIVE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát