SVÁŘEČ TIG, MIG| RANNÍ SMĚNY| AŽ 40 000 Kč/měs.

Pracovní náplň

Hledá se SVÁŘEČ do kmenového stavu na TEPLICKU! Hledáte zaměstnání pouze na ranní směny, máte zkušenosti se svařováním TIG a MIG metodou? Tak nám neváhejte poslat svůj životopis.

Co Vás čeká:
- Svařování konstrukcí
- Práce s technickou dokumentací
- Spolupráce s oddělením kvality

Požadujeme

Koho na pozici SVÁŘEČ hledáme?

- Zkušenosti se svařováním technikou MIG a TIG
- Zájem se učit a zaškolit v nových oblastech
- Znalost a orientace v technické dokumentaci
- Alespoň jeden průkaz svařování TIG nebo MIG

Nabízíme

- Stravenky
- Příspěvek na penzijní pojištění
- 5 týdnů dovolené
- Bonusy