PROGRAMÁTOR/-KA C/C++| MIMO AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

Do výrobní společnosti v Chomutově hledáme odborníka na PROGRAMOVÁNÍ C/C++

Co se od Vás bude očekávat?

- Vývoj nových produktů a údržba stávajících produktů s ohledem na časový harmonogram plnění a minimalizace výrobních nákladů.
- Vývoj softwaru a firmwaru
- Poskytování softwarové podpory dalším místům výzkumu a vývoje.
- Testování a optimalizace navrhovaných řešení
- Spolupráce při schvalovacím procesu a implementace produktu do výroby
- Tvorba výkresů, analýza, měření a reportování

Požadujeme

Co byste měli splňovat?

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- Znalost C/C++
- Praxe alespoň 3 roky v oblasti C pro mikrokontroléry nebo C++ pro vývoj aplikací pro Windows
- Znalost elektronických obvodů
- Znalost AJ minimálně na úrovni porozumění technické dokumentaci
Výhodou jsou znalosti a zkušenosti v oblastech:
- Microsoft Visual Studio
- Programování PLC
- Průmyslové sběrnice PROFINET, EtherNet/IP, EtherCAT, PROFIBUS apod.
- Práce s měřící technikou

Nabízíme

- Roční odměna
- 55 % příspěvek na stravné (teplá jídla na pracovišti)
- Kafeterie - 6.000 bodů/rok (kultura, vzdělávání, sport, dovolená, zdraví)
- Příspěvek na životní pojištění – 300 Kč/měsíc
- Osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dní)
- Peněžitá odměna při odchodu do důchodu a při dovršení životního jubilea 50-ti let, ostatní jubilea – body cafeterie

Detaily nabídky PROGRAMÁTOR/-KA C/C++| MIMO AUTOMOTIVE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát