JUNIOR PRODUCTION MANAGER| AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

JUNIOR PRODUCTION MANAGER je pozice, která je vhodná pro kandidáty/-ky, kteří mají již nějaké zkušenosti s koordinací výrobního týmu, ale stále se mají co učit. Příležitost pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce:
- dohled nad technickým, personálním zázemí výroby a plnění stanovených KPI's
- vedení a odpovědnost za úsek výroby a v případě nepřítomnosti manažera jej zastupovat
- denní operativa - plánování, reporty a administrativa
- vedení pracovního týmu až 60 podřízených pracovníků ve výrobě (přímé řízení 4 mistrů výroby)

Požadujeme

Na pozici JUNIOR PRODUCTION MANAGER je potřeba:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Alespoň 1 rok praxe ve výrobním závodě s vedením pracovního týmu ve výrobě
- Anglický jazyk, který Vám umožní bezproblémovou komunikaci s vedením společnosti a kolegy
- Zkušenosti z výrobní společnosti jsou nutností
- Velmi dobré organizační dovednosti
- Ochotu se vzdělávat
- Být aktivním řidičem sk. B

Nabízíme

- příspěvek na penzijní pojištění,
- příspěvek na dojíždění,
- hrazené jazykové kurzy,
- pružná pracovní doba,
- bonusový systém odměňování,
- příspěvek na stravování kafeterie.

Detaily nabídky JUNIOR PRODUCTION MANAGER| AUTOMOTIVE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát