Interní auditor

Pracovní náplň

Jeho revírem jsou předpisy, kontroly a audity.Hledám interního auditora, který se domluví skvěle angllicky a cestování pro něj není žádný problém.

Náplň práce:

Identifikace a hodnocení rizikových oblastí
Spolupráce s týmem 19 auditorů
Kontrola spolehlivosti a integrity finančních informací
Kontrola prostředků ochrany majetku
Ekonomické a efektivní využívání zdrojů
Rozvíjet funkci IA a zavádění nových postupů a rozsahů
Zaručovat efektivitu vnitřních kontrol ve finančním výkaznictví
Monitorovat procesy společnosti, zajišťování včasné aktualizace dokumentace
Provádět interní audity ve společnosti a podporovat jejich přípravu

Požadujeme

* SŠ nebo VŠ ekonomického, právního nebo podobného zaměření (není podmínkou, pokud je dostatečná praxe)
* minimálně 3 roky zkušeností interního auditora
* zkušenosti z oblasti financí
* znalost nástroje MEGA
* plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem (denní komunikace)
* analytické myšlení a silné organizační dovednosti
* pragmatický přístup, aktivní řešení problémů
* velmi dobré komunikační schopnosti
* připravenost cestovat (až 50%) - včetně mezinárodních míst
* aktivní řidičské schopnosti (sk. B)

Nabízíme

- odměny a bonusy
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na rekreaci
- příspěvek na penzijní/ životní pojištění
- sick day
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
- zvýhodněné půjčky zaměstnanců
- zdravotní péče - očkování
- vynikající možnosti dalšího rozvoje
- rozšířené zkušenosti a profesionální know-how
- spolupráce s dalšími profesionály IA na mezinárodní úrovni
- práce s pokročilými analytickými systémy
- tato pozice by mohla být východiskem pro mezinárodní kariéru
- Home Office

Detaily nabídky Interní auditor

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát