Plánovač výroby

Pracovní náplň

Do společnosti se sídlem v Chomutově, hledám vhodného uchazeče na pozici Plánováče. Vašim hlavním úkolem bude: zabezpečení chodu skladového hospodářství finálních dílů, plánování materiálu a kapacity linek

Náplň práce:

Správa zakázek v informačním systému JDE (MRP, DRP)
- Vytváření výrobních plánů na denní bázi
- Týdenní plánování kapacity na základě Tact Time a Cycle Time
- Spolupráce s mistry výroby, nákupčími materiálu a zákaznickým servisem
- Denní reporting + správa reportů
- Správa a nastavování bezpečnostních zásob u hotových výrobků
- Samostatné řešení projektů v rámci Supply Chain

Požadujeme

Preferovaný technický a ekonomický obor
Předchozí praxe ve výrobním závodu vítána
AJ – komunikativní znalost slovem i písmem
MS Office – velmi dobrá znalost
Znalost JDE výhodou
Organizační a asertivní vyjednávací schopnosti
Základní znalost technologických procesů
Komunikační dovednosti
Aktivní přístup k řešení problémů
Schopnost pracovat na více projektech současně
Týmový přístup
Flexibilita

Nabízíme

- čtvrtletní bonusy
- dovolená navíc
- závodní dotované stravování
- vzdělávací kurzy
- mobilní telefon
- příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění

Detaily nabídky Plánovač výroby

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát