Vedoucí kvality

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta v Chomutově v současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažera QTY.

Náplň práce:
* komunikace se zákazníky (stížnosti, reklamace, preventivní a nápravné aktivity, vyřizování jejich specifických požadavků)
* práce na základě standardů kvality ISO systému
* PPAP
* stálý vývoj QTY systému společnosti
* kontrola rozpočtu
* zavádění procesních/ produktových kontrolních systémů do výroby
* Reporting
* spolupráce v rámci týmu a vedení týmu

Požadujeme

* VŠ vzdělání strojírenského směru nebop SŠ
* 5 let praxe na vedoucí pozici v kvalitě
* zkušenosti v komunikaci se zákazníky (z Evropy, Asie, USA)
* zkušenost s reportingem plant managerovi nebo operation managerovi
* znalost ISO/TS 16949
* znalost měřící techniky
* zaměření na zákazníka, vyjednávací schopnosti, schopnost vést tým, schopnost samostatného rozhodování

Nabízíme

* závodní stravování
* penzijní připojištění
* 2 dny dovolené navíc
* pravidelné navyšování základního platu
* teambuildingové aktivity
* mnoho dalších zajímavých výhod...

Detaily nabídky Vedoucí kvality

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát