Quality Engineer

Pracovní náplň

Máte technické vzdělání a v oddělení kvality jste jako doma? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí?
Nebojíte se zodpovědné a samostatné práce a zároveň umíte pracovat v týmu?
Pak neváhejte a pošlete svůj životopis.

Náplň práce:

- tvorba, implementace, vývoj a údržba systémů kvality
- řešení zákaznických reklamací
- spoluúčast při interních a zákaznických auditech
- navrhování nápravných opatření k zajištění procesů a kvality výrobků
- zlepšování kvality ve výrobě
- tvorba a správa řízené dokumentace

Požadujeme

- minimálně SŠ
- praxe na obdobné pozici
- zkušenost s kvalitou
- znalost norem SPC, FMEA,8D report, A3/8D report, Pareto, Ishikawa, 5Why, 5S.
- komunikativní angličtina (slovem i písmem) nebo němčina -výhodou
- znalost práce MS Qffice, lotus Node, JDE ...
- pečlivost, flexibilita, dotahování úkolů do konce

Nabízíme

- čtvrtletní bonusy
- dovolená navíc
- závodní dotované stravování
- vzdělávací kurzy
- mobilní telefon
- příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění

Detaily nabídky Quality Engineer

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Vysokoškolské vzdělání

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát