VEDOUCÍ SKLADU| AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

Hledáte zaměstnání v interní logistice a skladování? Máte zkušenosti s koordinací pracovního týmu? Pojmy 5S a FIFO pro Vás nejsou cizí?

Neváhejte nám zaslat svůj životopis

Náplň práce:
- Vedení skladu materiálu i hotových výrobků, odpovědnost za .skladovou evidenci
- Zodpovědnost za chod skladu a koordinaci logistických operací a materiálových toků
- Vedení týmu pracovníků skladu a expedice, koordinace potřebných školení
- Zajišťování dodržování 5S
- Reporting KPI a související administrativa
- Vedení zlepšovacích aktivit za sklad
- Návrh a realizace nápravných opatření k interním I externím reklamacím
- Spolupráce při zákaznických i IATF auditech
- Vedení pravidelných inventur

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- Praxi na stejné pozici v mezinárodní výrobní společnosti (automotive výhodou)
- Zkušenosti s vedením většího kolektivu z oblasti skladového hospodářství (teamleaderů skladu, oddělení expedice, skladníků)
- Komunikativní znalost AJ výhodou
- Znalost SAP výhodou
- Znalost automotive standardů ve skladovém hospodářství výhodou
- Znalost systému štíhlé výroby/logistiky výhodou

Nabízíme

* Odborné a jazykové kurzy,
* Dotované stravné,
* 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
* Firemní akce,
* Caffeterie,
* Možnost napracovat si hodiny,
* Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
* Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
* Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)

Detaily nabídky VEDOUCÍ SKLADU| AUTOMOTIVE

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát